top of page

KOMİTELERİMİZ
 

1652616036521.jpg
1652953804537.jpg
şekil

Lise girişimcilik ekosisteminin kaliteli, verimli ve sürdürülebilir olması için etkinlikler düzenleyen girişimcilik topluluğudur.

şekil

Güçlü tedarik ağı sayesinde her hafta düzenli olarak ABD, Avrupa ve Uzak Doğu'dan yüklemeler yaparak yerli üretimin elektronik malzeme ihtiyacını karşılamak ve üretim süreçlerini hızlandırmak amacıyla kurulmuştur.

image.png
şekil

Boğaziçi Üniversitesi Makina Müdendisliği ile İngilizce, Fen Bilgisi ve Üstün Zekalılar Öğretmenliği bölümleri son sınıf öğrencilerinden oluşan Mektepp ekibi, öğretmenlerin gelişimini destekleyen bir içerik ve etkileşim platformu üzerine çalışıyor. Öğretmenlerin, derslerinde uyguladıkları çeşitli deney, çalıştay, etkinlik gibi içerik ve malzemeleri paylaştıkları ve görüntüledikleri ücretsiz bir dijital içerik platformu geliştiriyorlar.

Konuşmacılarımız

KONUŞMACILARIMIZ
 

Batuhan Dalcı
şekl

Batuhan Dalcı Berlin'de kurulmuş bir moda markası olan XUMU'nun kurucu ortaklarından biridir. Eğitimini 2006- 2010 yıllarında İstanbul Teknik Üniversitesinde almıştır. 

BATUHAN DALCI

Umutcan Ay
şekl

Umutcan Ay İstanbul Teknik Üniversitesinde İşletme Mühendisliği okumuştur. 4,0 ortalama ile 2020-2021 döneminin tek okul birincisidir. Daha sonrasında eğitimine Massachusetts Teknoloji Enstitüsünde devam etmiştir.

UMUTCAN AY

İtünom
şekl

İTÜNOM, 2014 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nde bir drone takımı olarak kurulmuş bir İnsansız Hava Araçları ekibidir. Takım, Amerika'da AUVSI SUAS, Türkiye'de Teknofest Savaşan İHA ve Tübitak Uluslar Arası İHA yarışmaları gibi dünya çapında farklı yarışmalara katılmaktadır.

İTÜNOM UAV Takımı

İtü apis arge
şekl

2015 yılında İTÜ Uçak Uzay Bilimleri Fakültesi öğrencileri tarafından fakülte danışmanı Prof. Dr. Alim Rüstem Aslan’ın desteği ile kurulan bir proje takımıdır. Yurt içinde ve dünya genelinde havacılık, uzay ve sürdürülebilir enerji kategorilerinde düzenlenen yarışmalarda başarılı olmak için çalışmalarına devam etmektedir. Destekleri için kendisine teşekkür ederiz.

İTÜ APİS ARGE Takımı

Erdem Karagöz
şekl

ERDEM KARAGÖZ

Erdem Karagöz Ege Üniversitesi İletişim Fakültesinden 1992 yılında mezun olmuştur. Türk Telekom, Vestel, Halkbank, Zingat, TESK gibi şirket ve kurumlarda uzun soluklu projelerde bulunmuştur. Asla Vazgeçme, Kariyer Dolmuşu, Türk İşi İkna, Satış İknası kitaplarının yazarıdır.

Ömer Ekinci
şekl

ÖMER EKİNCİ

Ömer Ekinci, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu iş insanı, yazar ve konuşmacıdır. 2 yıl üst üste Türkiye’de Yılın Genç Girişimcisi ödüllerine layık görülmüştür ve 200′den fazla konferansta 200 bine yakın gence ilham kaynağı olarak Türkiye’de girişimcilik kavramının yaygınlaşmasına katkılarda bulunmuştur.

bottom of page