top of page

KONUSMACILARIMIZ

Web Site Icons (5).png
Web Site Fotoğraflar.png

SEMİNERLER

Ali Osman Büyükkarabacak, lisede girişimciliği geliştirmek adına 2020’de Teens In Innovation’ı kurmuştur. Girişimiyle birlikte 2022 yılında Wise tarafından avrupadaki 20 yaşın altındaki 20 girişimciden tek Türk olarak seçilmiştir. Ayrıca paya dayalı kitle fonlama platformu fonbulucu’da Startup Analisti olarak yer almaktadır.

Arkın Çelik, kendi geliştirdiği marka tescilli İFADE TASARIMI yöntemiyle birey, marka ve kurumların kendilerini anlattıkları hikayeleri; röportaj, belgesel, tanıtım filmi, reklam, sunum ve her tür iletişim içeriğine dönüştürüyor. Performans koçluğu ve mentörlük desteği ile sonuç odaklı eğitimler veriyor. Ayrıca 27 yıldır dünyanın ve Türkiye'nin en büyük markalarının İngilizce ve Türkçe reklam filmlerini seslendirmeye devam ediyor.

Ali Osman Büyükkarabacak

Mehmet Arkın Çelik

ATÖLYELER

TEINN; lise girişimcilik ekosistemini daha kaliteli, verimli ve sürdürülebilir bir hale getirmek için organizasyonlar düzenleyen, topluluk oluşturan ve projeler gerçekleştiren bir oluşumdur. Şu ana kadarki organizasyonlarıyla 5000'den fazla lise öğrencisinin girişimciliği keşfetmesini sağladı ve sağlamaya devam ediyor. Ulusal çapta lisede girişimciliğin keşfedilmesinde öncü olma vizyonuyla 8 farklı şehirde fiziksel etkinlikler gerçekleştirdi ve toplamda 40'tan fazla büyük organizasyona imza attı.

Bora Eker, Innovative Learning Center CEO / ICF Life And CareerCoach. Bireyleri sadece sınavlarda değil, hayatta da başarılı olabileceğine inandıran, akademik başarılara taşıyan bir eğitim ve yaşam koçu. Bilgi, birikim ve tecrübesiyle gerek eğitim hayatındaki gerek diğer iş yaşamındaki çalışan ve yöneticilere işlerinin daha kolay ve etkin sürdürmelerine yönelik yol gösteren bir yönetici.

 Yasemin Gezeroğlu, İletişimci | Öğretim Görevlisi | Sunucu 
"1983 İstanbul doğumlu, Türkiye Radyolarındaki İlk Havacılık Programı “Rüzgâr Gülü”nün yapımcısı ve yönetmeni (TGRT FM) olan Yasemin GEZEROĞLU, devletin önemli kurum ve kuruluşlarında öğretim görevlisi, eğitmen kimliğinin yanı sıra özel protokol sunuculuğu da yapmaktadır. Havacılığın merak edilen birçok dalı hakkında bilgi sahibi olan Yasemin GEZEROĞLU, sayılı üniversite ve özel okullarda, havacılık kulüplerinde danışmanlık ve rehber öğretmenlik yapmakla birlikte hayatında birçok ilklere imza atmıştır. Aynı zamanda bilgi ve tecrübelerini  "Diksiyon ve Etkili Konuşma - Beden Dili", "Sahne ve Gösteri Sanatları" alanında gençlerle paylaşmaktadır.

Mustafa Çinkaya, Videographer alanında çeşitli şirketler ve sanatçılarla çalıştı. Yakın zamanda Gençlik Spor Bakanlığının düzenlediği Vlog kursunda video montaj dersleri verdi. Fotoğrafçılık alanında Nazan Kesal, Reha Özcan, Pınar Süer gibi isimlerle fotoğraf çalışmaları üretti. Şu anda Sanat Akademi bünyesinde video kurgu-montaj dersleri veriyor.

Teens In Innovation

Muhammed Mustafa Çetinkaya

Bora Eker

Yasemin Gezeroğlu

bottom of page