top of page

YIAPEX'21, 9 - 10 - 11 Temmuz 2021 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz Online İnovasyon Kampı etkinliğimizdir. 

şekil

KOMİTELERİMİZ
 

Uber Cloud
Edvido

UberCloud makes it easy to run your simulations on powerful cloud infrastructure. You can build better products, faster. Best of all – no more compromises on mesh quality or model fidelity because of hardware limitations. Unleash the full power of your analysis software and boost confidence in your results.

Şirketlerin, hedeflerine uygun partnerlerle çalışması gerektiğine inanan Edvido, eşleşme algoritmasıyla marka-partner uyumunu en yüksek seviyeye çıkararak kullanıcıların kaliteli hizmet almasını hedeflemektedir.

Genç Kariyer Akademisi

GKA, 20 yıldır gençlere eğitim ve kariyer alanında profesyonel hizmet veren bir girişimdir. Bünyesinde tercih danışmanlığı, mentorluk gibi çeşitli projeler barındırmaktadır.

Abone Sepeti

2015'ten beri tecrübeli ekibiyle hizmet veren Abonesepeti, aboneliklerinizi başlatma, yönetme, sonlandırma ve daha fazlasını yapmanıza yardımcı olan bir abonelik yönetim platformudur.

Komitelerimiz
Konuşmacılarımız

KONUŞMACILARIMIZ
 

Burak Yenier

Burak Yenier, mühendisler için bir bulut simülasyon platformu olan UberCloud'un CoFounder'ı ve Ceo'sudur. İzmir Amerikan Lisesi ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü okuyan Yenier, eğitim hayatına Koç Üniversitesi'nde MBA ile devam etmiştir. Şu anda Amerika'da yaşamakta ve UberCloud ile girişimcilik hayatını sürdürmektedir.

BURAK YENİER

Furkan Kaya

Furkan Kaya, 1993 doğumlu atlet, mühendis ve girişimcidir. Aktif olarak Ağırsağlam adlı Youtube ve Instagram hesabında diyet ve spor eğitmenliği hakkında içerikler paylaşıyor.

FURKAN KAYA

Sponsorlarımız

SPONSORLARIMIZ
 

Play Sultan
ParkIn
bottom of page